Naše služby

zpět

Poskytujeme prvotřídní servis za dodržení nejvyšších standardů v oblasti přepravy osob.

Pronájem vozu s řidičem

V případě zájmu nabízíme našim klientům také možnost časově omezeného pronájmu luxusní limuzíny i s řidičem. Vhodné řešení při časově rozsáhlejších akcích jako jsou například kongresy, večírky, svatby či jiné společenské nebo firemní akce. Vždy tuto službu nabízíme individuálně dle potřeb klienta, a proto neváhejte kontaktovat náš obchodní tým, který Vám připraví nabídku na míru.

CITYTAXI - Taxi

Taxi

Na trhu působíme přes 25 let, a proto naše zkušenosti odpovídají i kvalitě nabízených služeb. Zaměřujeme se především na diskrétnost a exkluzivitu, které si zákazníci cení.

CITYTAXI - Cargo

Cargo

Tuto službu Vám rádi poskytneme pro přepravu věcí, nábytku nebo čehokoliv jiného a rozměrného dle Vašich požadavků.

CITYTAXI - Radio

Radio

Příjemná lounge hudba pro maximální pohodlí během Vaší jízdy. V případě zájmu Vám jsme schopni nabídnout také prostor pro váš reklamní spot.

CITYTAXI - Taxi v mobilu

Taxi v mobilu

Velmi jednoduchý způsob, jak si operativně a velmi intuitivně objednat nebo předem rezervovat jízdu. Vyberte si jednu z našich vybraných služeb, kdy máte své výdaje i vůz pod kontrolou. Zde si také můžete nakonfigurovat příplatkové služby, které Vám přepravu usnadní a zajistí tak pohodlí, které oceníte. V aplikaci máte přehled o všech svých jízdách, výdajích i případných platebních kartách, které pravidelně využíváte.

CITYTAXI - Odvoz vozu

Odvoz vozu

Nemůžete z jakéhokoliv důvodu řídit Váš vůz? Rádi Vám jeho bezpečný odvoz na požadované místo zajistíme.

CITYTAXI - Prodej vozidel

Prodej vozidel

Vzhledem k našim dlouholetým bohatým zkušenostem naší společnosti, Vám rádi nabídneme a zprostředkujeme prodej vozů značek Audi, Mercedes Benz či Škoda za velmi výhodných podmínek a cen.

CITYTAXI - 24/7 Nonstop

24/7 Nonstop

Zaručujeme Vám, že váš obchodní partner, rodina, přátelé anebo Vy samotní, budete ve svém cíli vždy přesně a včas, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, včetně všech svátků.

CITYTAXI - Bezpečnost

Bezpečnost

Náš vozový park udržujeme v maximálním bezpečném režimu. Vozový park je pravidelně obměňován, a tak v produktu EXCLUSIVE, STANDARD a XXL nenaleznete vozidlo starší 24 měsíců nebo s km nepřesahující 100 tisíc kilometrů.

CITYTAXI - Profesionalita

Profesionalita

Nedílnou součástí našich bezpečných a kvalitních vozidel jsou také zkušení řidiči, kteří řídí naše vozy již několik let, s minimálním množstvím incidentů, které by ohrozily Vás nebo Vaši rodinu.

CITYTAXI - Diskrétnost

Diskrétnost

Naše vozidla nejsou označena jako vozidla taxi. Současně také nepoužíváme taxametry. Proto si můžete být naprosto jistí, že vaše jízda proběhne naprosto diskrétně a maximálně reprezentativně.

CITYTAXI - Převoz dětí

Převoz dětí

Jsme si vědomi skutečnosti, že naši zákazníci jsou v neposlední řadě i rodiče, kteří dbají na bezpečnost svých vlastních dětí, a proto nabízíme přepravu i těch nejmenších pasažérů. Stačí si při objednávce vozidla zvolit doplňkovou službu – dětský podsedák nebo autosedačku.


Aplikace do mobilu

Linka
Linka
Linka
Symboly
Telefon
Karta
Karta
Karta

Hlavní funkce naší appky

Snadná rezervace taxi

Jednoduché a intuitivní prostředí aplikace, pro rychlé objednání vozu. Efektivně, snadno a rychle.
Po městě, kamkoliv!

Okamžitý přehled nad útratou

Přehled o všech Vašich útratách a případných platebních kartách, které k platbám využíváte.

Historie jízd

Jednoduchý přehled všech absolvovaných i plánovaných jízd.

Konfigurace příplatkových služeb

Usnadní Vám přepravu nejen s dětmi, domácími mazlíčky a zavazadly

Stáhněte si aplikaci do telefonu